Partnerzy i coworkerzy

ADEMI Biuro Rachunkowe

Zapewniamy sprawny outsourcing w zakresie obsługi płac oraz w formalnościach związanych z ZUS. Gwarantujemy rzetelną informację oraz sprawny przepływ danych.Biuro rachunkowe Ademi oferuje pełną obsługę wszystkich procesów księgowych oraz pomoc w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.ompleksowa obsługa księgowa w zakresie obsługi ksiąg podatkowych. Naszym Klientom na bieżąco przekazujemy informacje o zmianach w przepisach podatkowych dotyczących ich działalności oraz zawsze służymy fachową radą.

http://ademi.pl/

AhojSlovakia

Szkoła języka słowackiego

http://http://ahojslovakia.com/

Antwork

Sale szkoleniowe w Gdańsku

http://antwork.pl/

Deva Group

Agencja interaktywna

http://www.devagroup.pl/

House of Legal

Międzynarodowe analizy prawno--ekonomiczne, optymalizacja podatkowa, doradztwo prawne.

http://www.houseoflegal.pl/

Infakt

Twórca aplikacji do wystawiania faktur i prowadzenia księgowości online dla freelancerów, samozatrudnionych oraz małych i średnich firm

http://INFAKT.PL

mamopracuj.pl

Serwis Mamo Pracuj powstał po to aby każda Mama, która chce pracować, znalazła dla siebie najlepsze miejsce pracy.

http://mamopracuj.pl/

Nutri Center

Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego

http://www.nutricenter.pl/

pchelka.pl

Children and family photography. Photo shoots. Photography workshops.

http://www.pchelka.pl/

Zalass Consulting

Badania jakości obsługi klienta, doradztwo, szkolenia.

http://zalassconsulting.pl/

Park Idea

Poznań

http://www.parkidea.pl/

Serwis o coworkingu w Polsce

Serwis o coworkingu w Polsce

http://www.polskicoworking.pl/

Copoint Warszawa

Copoint oferuje Klientom Studia 10% rabatu!

http://www.copoint.pl/

Cocobar

Wrocław

http://www.cocobar.pl/

Garden Office

Lublin

http://www.gardenoffice.pl/

Noa Cowork

Warszawa

http://www.noacowork.pl/

Fundacja Ale heca

Wymarzone miejsce dla całej Rodziny. Ale Heca! jest miejscem gdzie dzieciństwo spotyka się z dorosłością, doświadczenie z... jego brakiem, wiedza z niewiedzą ale ZAWSZE towarzyszy im PASJA, ZAANGAŻOWANIE i pozytywne nastawienie.

http://aleheca.org.pl/

Alternativ

Alternativ s.c. to nowoczesna firma, której przedmiotem działania jest organizacja kursów i szkoleń. Nasza firma powstała na bazie kilkuletniej praktyki i obserwacji rynku usług szkoleniowych. Z myślą o klientach indywidualnych jak i biznesowych, stworzyliśmy bogatą ofertę krótkich, praktycznych i profesjonalnych szkoleń. Współpracujemy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską, która swoją teorię popiera praktyką. Po ukończonym szkoleniu, każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat oraz materiały z zajęć. Wszystkie szkolenia odbywają się w nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych salach szkoleniowych. W naszej pracy stawiamy na innowacyjne rozwiązania i minimalizację formalności, jednocześnie dbając o najwyższą jakość obsługi klienta.

http://alternativ.com.pl//

Netguru Sp. z o.o.

Netguru to zgrany zespół web i mobile developerów, specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów i aplikacji internetowych oraz mobilnych, wykorzystując technologie Ruby on Rails, iOS i Android. Działamy w oparciu o sprawdzone metodologie Agile i Lean Startup. Nasze atuty to komunikacja i jakość kodu, co doceniają klienci z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Bliskiego Wschodu i USA.

http://netguru.co/

Multispeak Solutions And Training System Jakub Mauricz

"W swojej działalności podchodzę do każdego zagadnienia interdyscyplinarnie. Łączę w sobie pasje dietetyka, trenera personalnego, rehabilitanta, ortopedy, kucharza oraz psychologa. Każda z tych profesji jest składową sukcesu, nie tylko podczas samego treningu funkcjonalnego, ale także w trakcie wywiadu żywieniowego czy konsultacji mającej na celu pomoc klientowi-pacjentowi w osiągnięciu zamierzonego celu."

http://mauricz.com

Copyright © 2024 Coworking Studio Kraków