O nas

O Studiu w skrócie

Wykonujesz wolny zawód, prowadzisz małą firmę lub jesteś początkującym przedsiębiorcą? Jeśli tak, Studio Coworking - Studio Kreatywnej Współpracy ma dla Ciebie ciekawe propozycje: miejsce do pracy w biurze coworkingowym, sale konferencyjne oraz usługi wirtualnego sekretariatu.

Skończ z pracą w domu i skorzystaj coworkingu

Studio Coworking - Studio Kreatywnej Współpracy to centrum coworkingu – alternatywa dla samotnej pracy w domu, biurze lub kawiarni. Wspólne biuro dla tych, którzy szukają miejsca do pracy z całym koniecznym do tego zapleczem albo po prostu grona ludzi, dzięki którym ich praca stanie się przyjemniejsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.

MIEJSCE to jedno - przyjemna atmosfera, komfortowe stanowiska zarówno do pracy indywidualnej, jak i grupowej, pokój konferencyjny, dostęp do urządzeń biurowych i internetu, obsługa recepcyjna, kącik wypoczynkowy oraz pyszna kawa i herbata.

Drugie, ale ważniejsze to LUDZIE – skupiamy w Studiu grupę kreatywnych, towarzyskich, chętnych do dyskusji i wzajemnej pomocy osób. Chcemy być prawdziwą wylęgarnią pomysłów, miejscem konstruktywnych rozmów...

Czy jest coś bardziej istotnego dla osób pracujących samotnie lub w małych firmach?

Copyright © 2024 Coworking Studio Kraków